^Na górę
 • 1 Edukacja szachowa już w oddziałach przedszkolnych
  W szkole mamy klasę szachową, w której prowadzone są zajęcia z edukacji szachowej. Organizujemy wiele turniejów o zasięgu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.
 • 2 Zajęcia z języka kaszubskiego i edukacji regionalnej
  Uczniowie szkoły mają możliwość nauki języka kaszubskiego i edukacji regionalnej. W szkole funkcjonuje dziecięcy kaszubski zespół "Słunoszka".
 • 3 Wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych
  Nasi uczniowie szkoły osiągają wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych. W roku szkolnym 2012/2013 jeden z uczniów został laureatem Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki, a 4 uczniów zostało finalistami Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego.
 • 4 Szeroka oferta zajęć sportowych
  Oferujemy szeroką ofertę zajęć sportowych: zapasy, koszykówka, piłka nożna, zajęcia na basenie. W roku szkolnym 2012/2013 nasza piłkarska drużyna zajęła I miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej chłopców z klas 4.
 • 5 Wysokie wyniki sprawdzianu dla uczniów klas szóstych
  Od wielu lat możemy poszczycić się wysokimi wynikami sprawdzianu kończącego szkołę podstawową. W roku szkolnym 2012/2013 uzyskaliśmy najwyższy wynik w Gminie Kartuzy.
baner

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na używanie tej technologii.

Zrozumiałem

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to jedno z nowszych świąt obchodzonych w Polsce. Przyjęło się, że świętujemy go 30 września. Przygotowujemy na ten dzień niespodzianki dla chłopaków. Dziewczęta ze wszystkich klas zorganizowały niespodzianki dla chłopaków.

Dziewczęta z klasy VIIa zorganizowały klasowy dzień chłopaka na godzinie wychowawczej 27 września. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania i zaprosiły swoich kolegów z klasy na pyszną zapiekankę i tradycyjną oranżadę do baru Deptak PRL, miejsca, w którym zatrzymał się czas. Na pięterku w saloniku u babci, w domowej atmosferze, przy stolikach z krzesłami i fotelami z epoki ich rodziców i dziadków, zapiekanki smakowały wyśmienicie. Niespodzianka się udała, chłopcy do końca nie wiedzieli, co ich czeka!

Choć bohaterami tego dnia byli głównie chłopcy, to wszyscy bawiliśmy się świetnie. Teraz dziewczęta czekają na rewanż w marcu.

Copyright © 2014. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach Rights Reserved.


Facebook