Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to jedno z nowszych świąt obchodzonych w Polsce. Przyjęło się, że świętujemy go 30 września. Przygotowujemy na ten dzień niespodzianki dla chłopaków. Dziewczęta ze wszystkich klas zorganizowały niespodzianki dla chłopaków.

Dziewczęta z klasy VIIa zorganizowały klasowy dzień chłopaka na godzinie wychowawczej 27 września. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania i zaprosiły swoich kolegów z klasy na pyszną zapiekankę i tradycyjną oranżadę do baru Deptak PRL, miejsca, w którym zatrzymał się czas. Na pięterku w saloniku u babci, w domowej atmosferze, przy stolikach z krzesłami i fotelami z epoki ich rodziców i dziadków, zapiekanki smakowały wyśmienicie. Niespodzianka się udała, chłopcy do końca nie wiedzieli, co ich czeka!

Choć bohaterami tego dnia byli głównie chłopcy, to wszyscy bawiliśmy się świetnie. Teraz dziewczęta czekają na rewanż w marcu.