^Na górę
 • 1 Edukacja szachowa już w oddziałach przedszkolnych
  W szkole mamy klasę szachową, w której prowadzone są zajęcia z edukacji szachowej. Organizujemy wiele turniejów o zasięgu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.
 • 2 Zajęcia z języka kaszubskiego i edukacji regionalnej
  Uczniowie szkoły mają możliwość nauki języka kaszubskiego i edukacji regionalnej. W szkole funkcjonuje dziecięcy kaszubski zespół "Słunoszka".
 • 3 Wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych
  Nasi uczniowie szkoły osiągają wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych. W roku szkolnym 2012/2013 jeden z uczniów został laureatem Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki, a 4 uczniów zostało finalistami Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego.
 • 4 Szeroka oferta zajęć sportowych
  Oferujemy szeroką ofertę zajęć sportowych: zapasy, koszykówka, piłka nożna, zajęcia na basenie. W roku szkolnym 2012/2013 nasza piłkarska drużyna zajęła I miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej chłopców z klas 4.
 • 5 Wysokie wyniki sprawdzianu dla uczniów klas szóstych
  Od wielu lat możemy poszczycić się wysokimi wynikami sprawdzianu kończącego szkołę podstawową. W roku szkolnym 2012/2013 uzyskaliśmy najwyższy wynik w Gminie Kartuzy.
baner

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na używanie tej technologii.

Zrozumiałem

5 porcji warzyw, owoców lub soku

logo_5_porcji_warzywNasza szkoła po raz drugi bierze udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „5 porcji warzyw, owoców lub soku". Celem programu jest edukacja uczniów na temat kształtowania właściwych nawyków żywieniowych. Program jest odpowiedzią na pojawiające się problemy związane z nieodpowiednia dietą i zbyt niskim poziomem edukacji w tym zakresie.

W naszej szkole program jest realizowany przez nauczycieli klas I - III oraz przez świetlicę szkolną, w formie zajęć lekcyjnych, uatrakcyjnionych ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Działania te zostaną podsumowane pod koniec kwietnia 2012 mini-quizem dla uczniów z wiedzy o zdrowym odżywianiu. Program został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Rynku Rolnego, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wszystkich Wojewódzkich Kuratorów Oświaty.

Więcej na temat programu, strefa dla rodziców i dzieci, zabawy interaktywne na stronie: www.5porcjiwszkole.pl.

Copyright © 2014. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach Rights Reserved.


Facebook