This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.

5 porcji warzyw, owoców lub soku

logo_5_porcji_warzywNasza szkoła po raz drugi bierze udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „5 porcji warzyw, owoców lub soku". Celem programu jest edukacja uczniów na temat kształtowania właściwych nawyków żywieniowych. Program jest odpowiedzią na pojawiające się problemy związane z nieodpowiednia dietą i zbyt niskim poziomem edukacji w tym zakresie.

W naszej szkole program jest realizowany przez nauczycieli klas I - III oraz przez świetlicę szkolną, w formie zajęć lekcyjnych, uatrakcyjnionych ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Działania te zostaną podsumowane pod koniec kwietnia 2012 mini-quizem dla uczniów z wiedzy o zdrowym odżywianiu. Program został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Rynku Rolnego, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wszystkich Wojewódzkich Kuratorów Oświaty.

Więcej na temat programu, strefa dla rodziców i dzieci, zabawy interaktywne na stronie: www.5porcjiwszkole.pl.