This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
^Na górę
 • 1 Edukacja szachowa już w oddziałach przedszkolnych
  W szkole mamy klasę szachową, w której prowadzone są zajęcia z edukacji szachowej. Organizujemy wiele turniejów o zasięgu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.
 • 2 Zajęcia z języka kaszubskiego i edukacji regionalnej
  Uczniowie szkoły mają możliwość nauki języka kaszubskiego i edukacji regionalnej. W szkole funkcjonuje dziecięcy kaszubski zespół "Słunoszka".
 • 3 Wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych
  Nasi uczniowie szkoły osiągają wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych. W roku szkolnym 2012/2013 jeden z uczniów został laureatem Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki, a 4 uczniów zostało finalistami Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego.
 • 4 Szeroka oferta zajęć sportowych
  Oferujemy szeroką ofertę zajęć sportowych: zapasy, koszykówka, piłka nożna, zajęcia na basenie. W roku szkolnym 2012/2013 nasza piłkarska drużyna zajęła I miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej chłopców z klas 4.
 • 5 Wysokie wyniki sprawdzianu dla uczniów klas szóstych
  Od wielu lat możemy poszczycić się wysokimi wynikami sprawdzianu kończącego szkołę podstawową. W roku szkolnym 2012/2013 uzyskaliśmy najwyższy wynik w Gminie Kartuzy.
baner

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na używanie tej technologii.

Zrozumiałem

5 porcji warzyw, owoców lub soku

logo_5_porcji_warzywNasza szkoła po raz drugi bierze udział w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „5 porcji warzyw, owoców lub soku". Celem programu jest edukacja uczniów na temat kształtowania właściwych nawyków żywieniowych. Program jest odpowiedzią na pojawiające się problemy związane z nieodpowiednia dietą i zbyt niskim poziomem edukacji w tym zakresie.

W naszej szkole program jest realizowany przez nauczycieli klas I - III oraz przez świetlicę szkolną, w formie zajęć lekcyjnych, uatrakcyjnionych ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Działania te zostaną podsumowane pod koniec kwietnia 2012 mini-quizem dla uczniów z wiedzy o zdrowym odżywianiu. Program został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Rynku Rolnego, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wszystkich Wojewódzkich Kuratorów Oświaty.

Więcej na temat programu, strefa dla rodziców i dzieci, zabawy interaktywne na stronie: www.5porcjiwszkole.pl.

Copyright © 2014. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach Rights Reserved.


Facebook