This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
^Na górę
 • 1 Edukacja szachowa już w oddziałach przedszkolnych
  W szkole mamy klasę szachową, w której prowadzone są zajęcia z edukacji szachowej. Organizujemy wiele turniejów o zasięgu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.
 • 2 Zajęcia z języka kaszubskiego i edukacji regionalnej
  Uczniowie szkoły mają możliwość nauki języka kaszubskiego i edukacji regionalnej. W szkole funkcjonuje dziecięcy kaszubski zespół "Słunoszka".
 • 3 Wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych
  Nasi uczniowie szkoły osiągają wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych. W roku szkolnym 2012/2013 jeden z uczniów został laureatem Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki, a 4 uczniów zostało finalistami Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego.
 • 4 Szeroka oferta zajęć sportowych
  Oferujemy szeroką ofertę zajęć sportowych: zapasy, koszykówka, piłka nożna, zajęcia na basenie. W roku szkolnym 2012/2013 nasza piłkarska drużyna zajęła I miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej chłopców z klas 4.
 • 5 Wysokie wyniki sprawdzianu dla uczniów klas szóstych
  Od wielu lat możemy poszczycić się wysokimi wynikami sprawdzianu kończącego szkołę podstawową. W roku szkolnym 2012/2013 uzyskaliśmy najwyższy wynik w Gminie Kartuzy.
baner

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na używanie tej technologii.

Zrozumiałem

Jezuicka Akademia Magis

magis„Jezuicka Akademia Magis" , to program nieformalnej edukacji dla dzieci i młodzieży z miast i wsi województwa pomorskiego. Fundacja Magis we współpracy z Edukacyjną Kliniką oraz Centrum Arrupe, działającymi przy Gimnazjum i Liceum Katolickim w Gdyni, rozpoczęła w 2011 roku projekt skierowany do uczniów ze szkół w Gdyni, Wejherowie i Kartuzach. Uczestnicy programu pracują pod kierunkiem nauczycieli i psychologów potrafiących motywować do kreatywnej pracy i nabywania umiejętności niezbędnych do efektywnej nauki. Zespół nauczycieli i wolontariuszy pracuje dzięki wsparciu darczyńców, a w szczególności zaprzyjaźnionej z Centrum, fundacji z Niemiec, która pragnie pozostać anonimowa.
W roku szkolnym 2012/2013, wybrani uczniowie z naszej szkoły, z klasy VIa, VIb i VIc uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych, umożliwiających rozwijanie talentów. Zajęcia odbywać się będą w wymiarze 1 godziny dziennie, po lekcjach, od poniedziałku do czwartku, wg harmonogramu, począwszy od października. Obok regularnych zajęć z przedmiotów humanistycznych, przyrodniczych, matematycznych i języka angielskiego, jeden raz w miesiącu, w ostatnią sobotę miesiąca, uczniowie wezmą udział w spotkaniach warsztatowych, które rozwiną ich pasje i twórcze myślenie. http://www.fundacjamagis.org.pl

Copyright © 2014. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach Rights Reserved.


Facebook