^Na górę
 • 1 Edukacja szachowa już w oddziałach przedszkolnych
  W szkole mamy klasę szachową, w której prowadzone są zajęcia z edukacji szachowej. Organizujemy wiele turniejów o zasięgu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.
 • 2 Zajęcia z języka kaszubskiego i edukacji regionalnej
  Uczniowie szkoły mają możliwość nauki języka kaszubskiego i edukacji regionalnej. W szkole funkcjonuje dziecięcy kaszubski zespół "Słunoszka".
 • 3 Wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych
  Nasi uczniowie szkoły osiągają wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych. W roku szkolnym 2012/2013 jeden z uczniów został laureatem Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki, a 4 uczniów zostało finalistami Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego.
 • 4 Szeroka oferta zajęć sportowych
  Oferujemy szeroką ofertę zajęć sportowych: zapasy, koszykówka, piłka nożna, zajęcia na basenie. W roku szkolnym 2012/2013 nasza piłkarska drużyna zajęła I miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej chłopców z klas 4.
 • 5 Wysokie wyniki sprawdzianu dla uczniów klas szóstych
  Od wielu lat możemy poszczycić się wysokimi wynikami sprawdzianu kończącego szkołę podstawową. W roku szkolnym 2012/2013 uzyskaliśmy najwyższy wynik w Gminie Kartuzy.
baner

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na używanie tej technologii.

Zrozumiałem

Obiady

Obiad przyrządzany jest w naszej, szkolnej kuchni. Wydajemy go w godzinach 11:15 - 14:00. Chętni na obiady, zgłaszają ten fakt do kierownika gospodarczego - intendenta - p. Anity Kleinschmidt. Należy wypełnić zgłoszenie tzw. kartę obiadową, która jest zarazem deklaracją o dokonywaniu płatności.

Ceny posiłków:

 • obiad dla uczniów z klas I – VIII – 3 zł x ilość dni w miesiącu,
 • I i II śniadanie + obiad dla uczniów z ośrodka wychowania przedszkolnego – 4,50 zł x ilość dni w miesiącu,
 • podwieczorek dla uczniów z ośrodka wychowania przedszkolnego – 1,50 zł x ilość dni w miesiącu.

Płatności dokonuje się do 15 dnia każdego miesiąca z góry. Płatności można dokonać przelewem na następujące konto bankowe:

numer konta: 14 1020 1866 0000 1102 0069 0503
tytuł płatności: miesiąc, imię i nazwisko dziecka, klasa

Uwaga! Dowód przelewu jest dowodem wpłaty pieniędzy i musi zostać dostarczony do kierownika gospodarczego - intendenta do 15 dnia każdego miesiąca z góry.

W razie choroby dziecka prosimy o zgłoszenie tego faktu do biura kierownika gospodarczego - intendenta - p. Anity Kleinschmidt - tel. 58 681-10-70, bądź sekretariatu szkoły tel. 58 681-18-17, wówczas istnieje możliwość odliczenia podanych dni i wykorzystania ich w następnym miesiącu.

W razie rezygnacji z obiadów prosimy o przekazanie pisemnej informacji.

Copyright © 2014. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach Rights Reserved.


Facebook