This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.

Obiady

Obiad przyrządzany jest w naszej, szkolnej kuchni. Wydajemy go w godzinach 11:30 - 14:00. Chętni na obiady, zgłaszają ten fakt do kierownika gospodarczego - intendenta - p. Anny Myszk. Należy wypełnić zgłoszenie tzw. kartę obiadową, która jest zarazem deklaracją o dokonywaniu płatności.

Ceny posiłków:

• obiad dla uczniów z klas I – VIII – 3 zł x ilość dni w miesiącu,
  • I i II śniadanie + obiad dla uczniów z ośrodka wychowania przedszkolnego – 4,50 zł x ilość dni w miesiącu,
  • podwieczorek dla uczniów z ośrodka wychowania przedszkolnego – 1,50 zł x ilość dni w miesiącu.

Płatności dokonuje się do 15 dnia każdego miesiąca z góry. Płatności można dokonać przelewem na następujące konto bankowe:

numer konta: 14 1020 1866 0000 1102 0069 0503
tytuł płatności: miesiąc, imię i nazwisko dziecka, klasa

W razie nieobecności dziecka prosimy o zgłoszenie tego faktu do biura kierownika gospodarczego - intendenta - p. Anny Myszk, bądź sekretariatu szkoły tel. 58 681-18-17, wówczas istnieje możliwość odliczenia podanych dni i wykorzystania ich w następnym miesiącu.

W razie rezygnacji z obiadów prosimy o przekazanie pisemnej informacji do sekretariatu szkoły, bądź biura kierownika gospodarczego - intendenta.