XVI Szachowy Otwarty Integracyjny Turniej o "Puchar Stolema"

Miniona sobota i niedziela 13 – 14 czerwca upłynęły w naszej szkole pośród zmagań wielbicieli Królewskiej Gry. Stowarzyszenie „Copernicus” oraz Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach zorganizowało XVI Szachowy Otwarty Integracyjny Turniej o "Puchar Stolema", który zgromadził łącznie 63 uczestników. Zawodników i ich rodziny powitał dyrektor naszej szkoły pan Piotr Kloczkowski oraz pan Mieczysław Grzegorz Gołuński – burmistrz Kartuz. Zwycięzcy turnieju Open otrzymali puchary dyplomy oraz nagrody finansowe, a najlepsi gracze pozostałych grup: puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. W grupach B, C, D zawodnicy, którzy osiągnęli wymaganą normę podwyższyli swoje kategorie szachowe. Oto wyniki turnieju:

Turniej A - OPEN

4. Tusk Monika
  5. Lejkowska Julia

logo kartuz

Zadanie publiczne jest realizowane dzięki dotacji Gminy Kartuzy.

logo powiat

Zadanie jest współfinansowane przez Powiat Kartuski.