^Na górę
 • 1 Edukacja szachowa już w oddziałach przedszkolnych
  W szkole mamy klasę szachową, w której prowadzone są zajęcia z edukacji szachowej. Organizujemy wiele turniejów o zasięgu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.
 • 2 Zajęcia z języka kaszubskiego i edukacji regionalnej
  Uczniowie szkoły mają możliwość nauki języka kaszubskiego i edukacji regionalnej. W szkole funkcjonuje dziecięcy kaszubski zespół "Słunoszka".
 • 3 Wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych
  Nasi uczniowie szkoły osiągają wysokie wyniki w konkursach kuratoryjnych. W roku szkolnym 2012/2013 jeden z uczniów został laureatem Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki, a 4 uczniów zostało finalistami Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego.
 • 4 Szeroka oferta zajęć sportowych
  Oferujemy szeroką ofertę zajęć sportowych: zapasy, koszykówka, piłka nożna, zajęcia na basenie. W roku szkolnym 2012/2013 nasza piłkarska drużyna zajęła I miejsce w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej chłopców z klas 4.
 • 5 Wysokie wyniki sprawdzianu dla uczniów klas szóstych
  Od wielu lat możemy poszczycić się wysokimi wynikami sprawdzianu kończącego szkołę podstawową. W roku szkolnym 2012/2013 uzyskaliśmy najwyższy wynik w Gminie Kartuzy.
baner

UWAGA! Ten serwis używa technologii cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na używanie tej technologii.

Zrozumiałem

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej

Dnia 25 kwietnia 2018 r. o godz. 9:00 na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Kartuzach odbył się gminny turniej piłki nożnej chłopców dla szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju tym wzięło udział dziesięć drużyn. Szkoły zostały podzielone na 2 grupy. W grupie A znalazły się następujące drużyny: SP z Kiełpina, Grzybna, Łapalic, Mirachowa i SP Nr 1 z Kartuz, natomiast w grupie B znalazły się drużyny: SP ze Staniszewa, Dzierżążna, Prokowa, Brodnicy Górnej, SP Nr 5 z Kartuz i drużyna z naszej szkoły. Po rozegraniu meczy grupowych rozegranych systemem "każdy z każdym" zajęliśmy 1 miejsce w grupie i awansowaliśmy do meczu finałowego. Mecz finałowy zagraliśmy ze SP Nr 1 z Kartuz który zakończył się remisem 1:1. Skutkiem tego należało wykonać rzuty karne, w których przegraliśmy 1:0 i ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce. Nikodem Kitowski został najlepszym zawodnikiem naszej drużyny.

Copyright © 2014. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach Rights Reserved.


Facebook