This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do oddziałów przedszkolnych
Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach
na rok szkolny 2019 / 2020
zgodnie z Zarządzeniem Nr 8/2019 Burmistrza Kartuz z dnia 30 stycznia 2019 r.
oraz Zarządzeniem Nr 55/2019 Burmistrza Kartuz z dnia 25 kwietnia 2019 r.

• 01 marca - 29 marca 2019 r. - złożenie wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym (wzory dokumentów zostaną opublikowane w terminie późniejszym)
  • 12 kwietnia 2019 r. - podanie do publicznej wiadomości (na tablicy ogłoszeń w szkole) listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych
  • 19 kwietnia - 26 kwietnia 2019 r. - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia (wzór oświadczenia zostanie opublikowany w terminie późniejszym)
  • 30 kwietnia 2019 r. - podanie do publicznej wiadomości (na tablicy ogłoszeń w szkole) listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych