Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do oddziałów przedszkolnych
Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach
na rok szkolny 2018 / 2019
zgodnie z Zarządzeniem Nr 10/2018 Burmistrza Kartuz z dnia 24 stycznia 2018 r.

• 01 marca - 30 marca 2018 r. - złożenie wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym (wzory dokumentów zostaną opublikowane w terminie późniejszym)
  • 13 kwietnia 2018 r. - podanie do publicznej wiadomości (na tablicy ogłoszeń w szkole) listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych
  • 19 kwietnia - 24 kwietnia 2018 r. - potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia (wzór oświadczenia zostanie opublikowany w terminie późniejszym)
  • 24 kwietnia 2018 r. - podanie do publicznej wiadomości (na tablicy ogłoszeń w szkole) listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych