Tygodniowe menu

Obiady

Zupa ogórkowa, ryż z jabłkami, sok

• Wtorek  (18 września)

Zupa pomidorowa, gulasz wieprzowy, ziemniaki, surówka z kalafiora, maślanka

• Środa  (19 września)

Zupa koperkowa, kotlet mielony, ziemniaki, buraczki, woda mineralna, mleczna kanapka

Zupa marchwianka, pieczeń z indyka z sosem, kopytka, fasolka, jogurt pitny

• Piątek (21 września)

Barszcz z makaronem, ryba panierowana, surówka z kapusty pekińskiej, soczek

Śniadanie dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

• Poniedziałek (17 września)

Kasza manna na mleku, pieczywo orkiszowe z masłem i polędwicą drobiową, ogórek konserwowy, herbatka owocowa

• Wtorek (18 września)

Musli z jogurtem naturalnym, pieczywo słonecznikowe z masłem, parówka na ciepło z ketchupem, kakao

• Środa (19 września)

Kluski lane na mleku, pieczywo wieloziarniste z masłem orzechowym, herbatka miętowa z cytryną

• Czwartek (20 września)

Płatki miodowe z mlekiem, pieczywo pszenne z masłem i serkiem śmietankowym, pomidor, kawa zbożowa z mlekiem

• Piątek (21 września)

Płatki kukurydziane z mlekiem, pieczywo orkiszowe z masłem, jajecznica ze szczypiorkiem, herbatka z cytryną

Drugie śniadanie dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

• Poniedziałek  (17 września)

Winogrona

Gruszka

Śliwki

Banan

Jabłko

Obiady dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

Zupa ogórkowa, ryż z jabłkami, sok

• Wtorek (18 września)

Zupa pomidorowa, gulasz wieprzowy, ziemniaki, surówka z kalafiora, maślanka owocowa

Zupa marchwianka, pieczeń z indyka z sosem, kopytka, fasolka, jogurt pitny

• Piątek (21 września)

Barszcz z makaronem, ryba panierowana, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, soczek

Podwieczorek dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

• Poniedziałek (17 września)

Galaretka z pianką, słomka ptysiowa

Budyń czekoladowy, chrupki kukurydziane

• Środa (19 września)

Omleciki biszkoptowe na słodko, soczek

Sałatka owocowa

• Piątek  (21 września)