Tygodniowe menu

Obiady

• Poniedziałek (21 maja)

Zupa grochowa, ryż z jabłkami, woda mineralna

• Wtorek  (22 maja)

Rosół z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, buraczki, sok, jogurt

• Środa  (23 maja)

Zupa kapuśniak, pieczeń z indyka z sosem, ziemniaki, marchewka mini, soczek

Zupa kalafiorowa, bułka, kasza manna na mleku z owocami, jogurt pitny

• Piątek (25 maja)

Zupa pomidorowa, filet z łososia, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, woda mineralna

Śniadanie dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

• Poniedziałek (21 maja)

Płatki czekoladowe z mlekiem, pieczywo pszenne z masłem i polędwicą drobiową, ogórek konserwowy, herbatka zielona z cytryną

• Wtorek (22 maja)

Płatki owsiane na mleku, pieczywo słonecznikowe z masłem i serkiem, pomidorki koktajlowe, kawa zbożowa z mlekiem

• Środa (23 maja)

Otręby pszenne na jogurcie naturalnym z bananem, pieczywo wieloziarniste z masłem i pasztetem, ogórek kiszony, herbatka owocowa

• Czwartek (24 maja)

Zupa mleczna z makaronem, pieczywo pszenne z masłem i dżemem, herbatka zielona z cytryną

• Piątek (25 maja)

Płatki cynamonowe, pieczywo orkiszowe z masłem i serem, pomidor, herbatka z cytryną

Drugie śniadanie dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

• Poniedziałek  (21 maja)

Banan

Jabłko

Gruszka

Jabłko

Winogrona

Obiady dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

• Poniedziałek (21 maja)

Zupa  grochowa, ryż z jabłkami, woda mineralna

Rosół z makaronem, kotlet mielony, ziemniaki, buraczki, sok, jogurt

Zupa kapuśniak, pieczeń z indyka z sosem, ziemniaki, marchewka mini, soczek

Zupa kalafiorowa, bułka, kasza manna na mleku z owocami, jogurt pitny

• Piątek (25 maja)

Zupa pomidorowa, filet z łososia pieczony, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, woda mineralna

Podwieczorek dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

Kisiel, chrupki kukurydziane

Sernik, mleko