Tygodniowe menu

Obiady

Zupa kalafiorowa, spaghetti, sok

• Wtorek  (20 listopad)

Zupa pomidorowa z ryżem, pieczone udka z kurczaka, ziemniaki, ogórek kiszony, sok

• Środa  (21 listopad)

Zupa brokułowa, gulasz drobiowy, kopytka, surówka z marchewki i jabłka, jogurt pitny

Zupa jarzynowa, bitki wieprzowe, ziemniaki, mix warzyw na parze, woda mineralna

Zupa ryżowa, ryba panierowana, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, soczek

Śniadanie dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

• Poniedziałek (19 listopad)

Płatki kukurydziane z mlekiem, pieczywo orkiszowe z masłem i szynką z indyka, ogórek konserwowy, herbatka miętowa

• Wtorek (20 listopad)

Płatki miodowe z mlekiem, pieczywo wieloziarniste z masłem, i serkiem topionym, pomidor, kakao

• Środa (21 listopad)

Kasza manna na mleku, pieczywo pszenne z masłem i polędwicą drobiową, ogórek świeży, herbatka rumiankowa

• Czwartek (22 listopad)

Zupa mleczna z ryżem, pieczywo słonecznikowe z masłem orzechowym, mleko

• Piątek (23 listopad)

Otręby pszenne na jogurcie naturalnym z bananem, pieczywo pszenne z masłem, sałata zielona, jajko gotowane, herbatka owocowa

Drugie śniadanie dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

• Poniedziałek  (19 listopad)

Winogrona

Banan

Marchewka

Gruszka

Jabłko

Obiady dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

Zupa kalafiorowa, spaghetti, sok

Zupa jarzynowa, bitki wieprzowe, ziemniaki, mix warzyw na parze, woda mineralna

Zupa ryżowa, ryba panierowana, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, soczek

Podwieczorek dla uczniów z oddziałów przedszkolnych

Babka cytrynowa, soczek wieloowocowy

Mleczna kanapka, jogurt

Pączki serowe, woda mineralna

• Czwartek (22 listopad)

Omleciki biszkoptowe na słodko, herbatka miętowa

• Piątek  (23 listopad)

Galaretka z brzoskwinią, herbatniki